دوربین بدون دی وی ار

19 تیر, 1397

در این مقاله شما را برخی از دوربین هایی آشنا میکنیم که نیازی به دی وی آر DVR ندارند.

در دنیای امروزی که با پیشرفت علم و تکنولوژی روبرو هستیم بهتر است تا خود را با امکانات بروز دنیا موافق کنیم چه بسا که این تکنولوژی بتواند باعث کاهش  هزینه های  مورد نظرنیز گردد .

دستگاه دی وی ار غالباً هزینه مازادی متحمل میکند البته در برخی موارد مجبور به استفاده از آنها هستیم ما شما را با برندهایی آشنا میکنیم که دیگر نیازی به دستگاه دی وی ار ندارند و فقط یا با باطری و یا باسیم و کابل برق خود وصل می شوند و اهداف مورد نظر شما را محقق میکنند و ضمناً برای مراقبت از کودکان و سالمندان و سایر حفاظتها قابل استفاده می باشد .

دوربین بدون دی وی ار

دوربین بدون دی وی ار

کابل کشی بعضاً چهره زیبایی به منزل ، محیط کار ، مدرسه و…. نمی دهد و حتی شاید فرد سوء استفاده گر را نیز متوجه وجود دوربین مدار بسته  نماید هر چند میتوان گفت که این دوربینها هزینه کابل و کابل کشی را نیز حذف میکنند .این دوربینها با استفاده از کارت حافظه اطلاعات رو ذخیره میکنند و می توانید با وصل کردن به کامپیوتر و یا نصب نرم افزار مربوطه اطلاعات را دریافت و ذخیره سازی نمود .به برخی از این دوربینها در این جا اشاره می شود این شرکت امیدوار دارد تا  با ارائه مطالب مفید خود در خرید هر چه بهتر ، دقیقتر و به صرفه تر راهنمای شما باشد .

دوربین بدون dvr

دوربین بدون dvr

 

دوربین مدار بسته ,
درباره cctvrun

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − هشت =