معیارهای انتخاب دوربین مدار بسته

11 آبان, 1396

در صورتی که مقالات قبلی سایت را مطالعه کرده باشید، حتما متوجه شده اید که دوربین های مدار بسته چه مزیت هایی دارند و همین مسئله باعث شده است که شما ترغیب به استفاده از این سیستم برای موارد مد نظر خود شوید. اما قطعا الان این سوال در ذهن شما شکل گرفته است که چگونه می توان یک دوربین مدار بسته بسیار خوب را خریداری نمود. ما در این مقاله، فاکتورهایی را بیان خواهیم کرد که هر فرد در زمان خرید دروبین مدار بسته، باید به آن ها توجه کند تا انتخاب مناسبی داشته باشد:

1-   به نوع برند توجه داشته باشید.

قبل از هر چیز، تحقیق کنید که در میان برندهای مختلف دوربین مدار بسته، کدام یک مقبولیت بیشتری در میان استفاده کنندگان دارند که برای این منظور می توانید از فروشنده نیز کمک بگیرید البته مطمئن شوید که فروشنده، منافع شما را به منافع شخصی خودش ترجیح می دهد.

2-   دلیل استفاده از دوربین مدار بسته را در نظر بگیرید.

دقت داشته باشید که دوربین مدار بسته قرار است برای چه منظوری استفاده شود. مسلما اگر قصد دارید منطقه ای که با این دوربین ها تحت کنترل است را حتی با جزئی ترین موارد کنترل کنید، کیفیت دوربین باید بالاتر باشد. برای مثال، ماموران امنیتی باید بهترین نوع دوربین ها را استفاده کنند تا شناسایی جرائم به راحتی برای آن ها مقدور باشد.

3-   چگونه ذخیره سازی داده ها را تعیین کنید.

در میان انواع دوربین های مدار بسته، هر کدام قابلیت هایی برای ذخیره سازی و نمایش داده ها دارند و شما باید قبل از خرید دوربین مدار بسته، تعیین کنید که قصد دارید چگونه این داده ها ذخیره شده و بازبینی شوند. برای مثال برخی از دوربین های مدار بسته این قابلیت را دارند که از طریق اینترنت، به منزل شما یا محل کسب و کار وصل شده و در نتیجه کنترل از راه دور برای شما مقدور باشد.

4-   چه میزان هزینه برای خرید دوربین مدار بسته، مد نظر دارید.

مسلما در خرید هر نوع کالایی، جنبه هزینه ها را نمی توان نادیده گرفت. شما باید در زمان سفارش دوربین مدار بسته بودجه مالی خود را در نظر بگیرید و بعد متناسب با آن، از فروشنده بخواهید که انواعی از دوربین ها را به شما معرفی نماید.

5-   دوربین ها قرار است در چه محلی نصب شوند.

فرض کنید که قرار است شما در خط تولید کارخانه خود، دوربین هایی را نصب کنید که مدتی به صورت نامحسوس، فعالیت های کارگران را کنترل نمایید. در نتیجه باشد دوربین ها در نقاطی نصب شوند که دور از دید کارگران باشند. حال با توجه به نامناسب بودن محل نصب دوربین ها، باید دوربین هایی برای این منظور استفاده شوند که از بالاترین درجه کیفیت برخوردار باشند. در این صورت، کنترل از راه دور با وضوح بالایی امکان پذیر خواهد بود.

دوربین مدار بسته ,
درباره cctvrun

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × یک =