فواید نصب دوربین مدار بسته در منزل و محل کار

10 شهریور, 1397

عمده کاربرد دوربین های مدار بسته، استفاده از آن ها در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداره جات است البته استفاده از دوربین های مدار بسته، در موارد دیگر هم وجود دارد اما آن چه که هست، امار نشان دهنده پر کاربرد بودن این قبیل دوربین ها در مکان های نام برده است. مهمریت مزیت های استفاده از دوربین مدار بسته در منزل و محیط کار عبارتند از:

1-   جلوگیری از بروز جرم

زمانی که سارقین بدانند منزل، دفتر کار، کارخانه و.. مجهز به دوربین مدار بسته است، می دانند که در صورتی که بخواهند به این مکان ها دستبرد بزنند، شناسایی شده و دستگیر می شوند. و یا مثال دیگر این که وقتی منزلی به دوربین مدار بسته مجهز باشد، کسی برای اذیت کردن افراد آن خانه قصد نمی کند. در این حالت شما هم در محل کار و هم در منزل خود، آرامش بیشتری خواهید داشت.

2-   افزایش کیفیت عملکرد کارکنان

برای مثال در یک اداره و یا در خط تولید کارخانه، زمانی که کارمندان بدانند اعمال آن ها تحت کنترل است، در نتیجه بهتر کار کرده و همین امر باعث می شود که راندمان کاری آن ها افزایش یابد. همچنین شما از این طریق می توانید نقاط ضعف و قدرت کارگران خود را یافته و در به کارگیری ان ها در نقاط مختلف خط تولید، بهتر تصمیم گیری نمایید.

3-   ارائه بهتر خدمات فروش

حتما تا به حال گذری به فروشگاه های بسیار بزرگ داشته اید و این سوال در ذهنتان پیش آمده است که چگونه می توانند تمامی قسمت های فروشگاه را کنترل کنند به گونه ای که دزدی یا تخلف دیگری در فروشگاه رخ ندهد. مزیت نصب دوربین های مدار بسته در این فروشگاه ها، همین است. معمولا برای هر ردیف قفسه، دوربینی نصب می شود به گونه ای که کارکنان فروشگاه به راحتی می توانند بر روی تمامی قفسه ها تسلط داشته و در نتیجه نه تنها اموال فروشگاه در امنیت باشد بلکه مشتریان با آرامش خیال به خرید بپردازند.

4-   کمک به تصمیم گیری های درست قانونی

فرض کنیم که در شرکتی، دزدی صورت گرفته است. تا زمان یافتن سارق، ممکن است زمان زیادی صرف شده و حتی در این فاصله، سارق اصلی فرار کرده و یا اشتباها فرد دیگری مورد اتهام قرار گیرد. حال با وجود دوربین های مدار بسته در این مکان ها، تصاویر ذخیره شده به پلیس کمک می کند تا در شناسایی مجرمین بهتر عمل کرده و پرونده در زمان کوتاهی بسته شود.

دوربین مدار بسته ,
درباره cctvrun

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − چهارده =